Bungalov Evleri Fiyatları ve Modelleri?

Bungalov evleri fiyatları, yapının büyüklüğüne ve kullanılan malzeme kalitesine göre değişir. Genel olarak maliyeti düşük olan bu evler, ihtiyaç ve beklentilere göre farklı fiyatlara sahiptir. Bungalov hazır ev planları değişmekle beraber, üstleri genelde üçgen çatı tarzı ve evi kaplayan çatılardan oluşur.

7/24 Fiyat Teklifi Al

Kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanmak için hemen arayın, istediğiniz evi biz yapalım.

100% Size Özel Tasarım

Sadece size özel tasarım bungalov ev hizmeti.Siz hayal edin istediğiniz yere biz yapalım.

20 Yıllık Tecrübe

Bungalov ev yapımında 20 yıllık tecrübe ile müşterilerimize özel anahtar teslim projeler yapıyoruz.

7/24 Bungalov Ev Yapımı Fiyat Teklifi Al

Bungalov Evleri Fiyatları ve Modelleri?

Bungalov evleri fiyatları, yapının büyüklüğüne ve kullanılan malzeme kalitesine göre değişir. Genel olarak maliyeti düşük olan bu evler, ihtiyaç ve beklentilere göre farklı fiyatlara sahiptir. Bungalov hazır ev planları değişmekle beraber, üstleri genelde üçgen ve evi kaplayan çatılardan oluşur. Dış kapı doğrudan salon veya oturma alanı olarak belirlenmiş alana açılır.

Tek veya çift yatak odası tercih edilebilir. Üçgen bungalov tipi evlerde az eğimli bir çatı ve dış alanında ahşap veranda bulunabilir. Bir buçuk kat yapılarda, üst kat yatak odası olarak kullanılır. Ahşap bungalov evleri fiyatları, malzeme kalitesi, metrekare ve dizayn gibi pek çok farklı duruma göre şekillenir.

Önemli Bilgi : Bungalov evleri fiyatlarını sitemiz üzerinden değerlendirerek bütçenize ve zevkinize uygun evi her noktasına kadar kendiniz planlayarak bungalov ev yapan firmalar arasında olan Davraz Ahşap’ a inşa ettirebilirsiniz. Doğayla iç içe olması, diğer yapılara göre uygun fiyatlı olması ve kullanımının kolay olması sebebiyle tercih edebilir ve size uygun olan bungalov evi seçerek ailenizle tadını çıkarabilirsiniz.

Bungalov evleri fiyatları, betonarme evlere göre daha uygun olduğu için pek çok kişinin tercihi olur. Bungalov evler ahşap malzemeden üretilmesi sebebiyle hafif ve taşınması kolaydır.

Düşük maliyetli yapılar olması bu evlerin en cazip yönünü oluşturur. Bununla birlikte ahşabın doğal ve dayanıklı bir malzeme olması sağlam yapılar inşa edilmesini sağlar. Kullanıcılar, prefabrik bungalov evler sayesinde pratik bir yaşam alanına sahip olabilirler.

Ahşap Ev Yapımı Püf Noktaları

Bungalov Ev Yapımı

Bungalov ev yapımında ki  20 yıllık tecrübe ile Türkiye’nin her yerinde anahtar teslim projeler yapıyoruz. Siz hayal edin biz istediğiniz bungalov evi istediğiniz yere yapalım.

Bungalov Ev Yapımında Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Kendinize ait bir bungalov ev yapımına başlamak isterseniz ilk olarak bunun için alanınızı belirlemeniz gerekiyor. Hemen ardından gerekli izinlerin alınması ve bungalov evin tasarlanması gerekli. Hazır bir plandan yola çıkmak isterseniz yüzlerce farklı bungalov eve ulaşmanız mümkün. Bunlar arasından seçiminizi yaparak işlemlere başlayabilirsiniz.

Bungalov evler genellikle ahşaptan yapılır. Ancak ahşabın tek seçenek olmadığının bilinmesi gerekir. Farklı malzemelerden üretilen evler de bungalov ev olarak tanımlanabilir. Ancak ahşap malzeme yapısı gereği birçok avantajı bir arada sunduğundan insanlar tarafından bungalov evler üretilirken en çok tercih edilen malzemedir.

Evin yapımı sırasında kullanılan ahşaba ek olarak çok sayıda malzemeye gereksinim duyulur. Evlerin inşasına başlanmadan önce bu malzemelerin hazır hale getirilmesi oldukça önemlidir. Bungalov evlerin inşası için gerekli olan malzemeler;

 • OSB, Shingle çatı, ısı ve su yalıtım malzemeleri,
 • Ahşap dış cephe koruyucuları,
 • Dış ve iç cephe için dekoratif boya,
 • Bina için elektrik ve su tesisatları,
 • Ahşap zemin, ahşap kapılar ve pencereler,

şeklinde sıralanabilmektedir.

Bungalov evlerde kullanılan malzemeler içinde shingle çatı, OSB, ısı ve su yalıtımı, bina için gerekli olan elektrik ve su tesisatları, ahşap kapı pencere ve ahşap zeminler, dış cephe ahşap koruyucular bulunmaktadır. Bu malzemelerle bungalov ev yapımına hemen başlanabilir ve kolayca inşa edilmektedir.

Bungalov evlerinin iç ve dış tasarımı istenildiği gibi şekillenebilir. Ahşap dışında doğal taş malzemelerden de yararlanılabilir. Böylece ortamın daha etkili bir şekilde yapılması sağlanabilir. Tek katlı ya da bir buçuk katlı olarak çok büyük olmayacak şekilde inşa edilirler.

Ahşap Ev Yapımı Püf Noktaları

Bungalov Ev Maliyeti

Bungalov ev maliyetini sizin isteklerinize göre hesaplayıp 100% profesyonel işçilik sunuyoruz.

Bungalov Ev Yapımı Aşamaları

Bungalov ev yapımına ilk olarak zeminden yani temelden başlanır. Yalıtım ve izolasyon için evin topraktan belirli bir miktar yükseklikte olması gerekmektedir. Bunun için öncelikle evin oturacağı zemine ayaklar dikilir. Ayakların toprak da kalan kısmına beton pabuçlar konursa ağırlık daha geniş bir alana yayılacak ve toprağa batma gibi sorunlar olmayacaktır.

Sonraki adımda evin yaşam alanı ve isteniyorsa veranda kısmı ayakların üzerine yapılmalıdır. Bu işlem sonrasında evin temeli hazır hale gelmiş olacaktır. Ahşap veranda yapımı ve maliyeti ile ilgili davrazahsap.com/ahsap-veranda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Önemli Bilgi : Bungalov yapıların büyük pencereleri olduğundan ve yere yakın inşa edildiğinden mahremiyet rahatsızlığı duyulabilir. Bazı ev sahipleri, pencereleri engellemek için evin çevresine uzun çitler, çalılar veya ağaçlar dikerek bu sorunu çözebilir.

Daha sonra çatı aksamını taşıyacak olan evin iskeletini de oluşturan direklerin dikilmesi gerekir. Çatı yükseklikleri hesaplanarak alanın farklı noktalarına ahşap direkler dikilir. Bu direkler betonarme yapılardaki kolon görevini göreceğinden sağlamlık ve kalite kontrolleri mutlaka yapılmalıdır.

Kolon görevi görecek olan direklerin dikim işleminin ardından çatının inşasına geçilir. Direkler kullanılarak bungalov evler için çatılar yapılacaktır. Çatı aksamı kusursuz bir şekilde kurulduktan sonra üzerine ısı ve su yalıtımı için hazır olan malzemeler serilir. Bu malzemeler hem ahşaba uygulanan özel karışımlardan hem de üzerine yapıştırılan özel ürünlerden oluşmaktadır.

Çatının tamamlanmasının ardından duvarlara geçilir. Evin iç ve dış duvarları ahşap malzemeler kullanılarak örülür. Bu süreçte kapı ve pencere kullanılacak olan alanların boş bırakılması gerekecektir. Bungalov ev için uygun olan kapı ve pencerelerin ölçüleri alınmalı ve boşluklar bu ölçülere göre bırakılmalıdır.

Önemli Bilgi : Ahşap malzemenin inşaatı tamamlandıktan sonra bu malzemenin korunması aşamasına geçilmektedir. Yağmur sularından, kardan, rüzgârdan ve böceklerden ahşabı korumak adına özel karışımlar sürülmektedir. Bu karışımlar sayesinde inşa edilen evler ahşap malzemesi çok daha uzun süre dayanacak yapıya kavuşacaktır.

Elektrik ve su tesisatının kuruluşunun ardından bungalov inşaatı yaşanacak bir alan haline gelir. Yılın dilediğiniz zamanında yapımı tamamlanan evinizi ziyaret edebilir ve tüm stresten uzaklaşabilirsiniz.

Ahşap Ev Yapımı Püf Noktaları

Bungalov Ev Yapan Firma

Davraz ahşap olarak 20 yıllık tecrübe ile bungalov ev yapan firmalar arasındayız.

Bungalov Ev Yapan Firmalar?

Bungalov evlerin yapım maliyeti  diğer yapılara göre çok daha düşüktür ayrıca diğer yapılara göre uzun ömürlü olan yapılardır. Sağlıklı, yapımı kolay, pratik, uzun ömürlü ve maliyeti düşük bungalov yapıları ister kiralayabilir isterseniz siz de inşa edebilirsiniz. İmar projesi istemeyen binalar için yapım aşamaların çok külfetli olmamakta bu da tatil mekanı olarak bu evlerin yapımını kolaylaştırmaktadır.

Bungalov ev yapan firmalar arasında bulunan  Davraz Ahşap 2000 yılından bu yana  müşteri memnuniyetini esas alarak oluşturduğu referansları;

 • kişiye özel proje imkanı,
 • garantili ürün seçeneği,
 • kaliteli işçiliği ve ahşap dekorasyon

desteği farkıyla aşağıdaki hizmetleri sizlere sunuyoruz;

Önemli Bilgi : Çevre ve insan dostu uzun yıllar kullanıp rahat edebileceğiniz  “anahtar teslim bungalov yapan firma” olarak hemen bize ulaşabilir kampanyalı fiyat tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.

Bungalov evleri fiyatları ve modelleri, bungalov yapım aşaması, ahşap ev modelleri ve yapım aşaması, üçgen ev modelleri ve üçgen ev yapım aşaması gibi ahşap ve ahşap işçiliğine dair merak ettiğiniz tüm konular için davrazahsap.com web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Ahşap Ev Yapımı Püf Noktaları

Bungalov Ev Modelleri

100% size özel bungalov ev modelini istediğiniz yere uygun fiyat garantisi ile yapıyoruz.

Bungalov Ev Modelleri

Üçgen bungalov ev modelleri son yılların en gözde mekanlarıdır. Dağlarda, ormanlarda, kıyılarda rahatlıkla konumlandırılabilmekte, alternatif tatil imkânı ve tatil mekânı arayanlar için ilk tercih olmaktadır. İlk dikkat çeken yanları, üçgen yapıları ve ahşabın bütün doğallığını, estetiğini ve kalitesini ortaya koymak olan bungalov evler, aydınlık ve havadar iç hacimleri ile ilgi çekmeyi başarmaktadır.

Ahşap bungalov ev modelleri ailecek hoş vakit geçirilebilecek adeta masalsı bir ortam sunuyoruz. Farklı ölçülerde, tamamen birinci sınıf malzemeler kullanılarak inşa ettiğimiz ahşap evler, doğaya uygun konseptleri ile öne çıkmakta, her zevke hitap eden tasarımlarıyla, renkleriyle ve işlevsellikleri ile göz doldurmaktadır.

Ahşap Ev Yapımı Püf Noktaları

Ahşap Bungalov Ev Yapımı

Türkiye’nin her yerine 20 yıllık tecrübe ile ahşap bungalov ev yapım hizmetimiz vardır.

Ahşap Ev Yapımı Püf Noktaları?

Çeşitli ağaç türlerinden üretilen ahşap bungalovlarda dikkat ettiğimiz özelliklerin başında bungalovun imalatı için kullanılan ağaçların kalitesi gelmektedir. Olgunlaşmamış genç ağaçlardan yapılan bungalovlar ilerleyen yıllarda anormal bir şekilde dayanıklılığını kaybederek çökme yapabilmektedir. Yaşlı ağaçların gövde yapısı gelişim evresini tamamladığından  uzun yıllar kullanılmaya elverişlidir. Bu sebeple Davraz Ahşap firmamız ahşap bungalov ev yapımında kullandığı ağaçları, olgun ve kaliteli ağaç türlerinden yapmaya özen göstermektedir.

Üçgen bungalov evlerin iç mekan ve dış cephe çalışmaları hava koşulları göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Ahşap yapılar çabuk ısınıp, soğuyabilen bir özelliğe sahiptir. Ancak ısı yalıtımları tam olarak yapıldığı zaman yüksek seviyede konfor sağlamaktadır.

Ahşap Ev Yapımı Püf Noktaları

Bungalov Ruhsatı

20 yıllık tecrübemiz ile sadace bungalov yapımında değil her türlü soruna ortak olup çözüm buluyoruz.

Bungalov Evlerin Avantajları Nelerdir?

Modern çağda, lüks ve modern yapılara olan ilgi artmış görünse de sade ve minimal yaşam alanlarına ihtiyaç duyan insanların sayısı da aynı şekilde artış göstermiştir. Bungalov evler, tatil evleri olmasının yanında artık normal yaşam alanı olarak da tercih edilir.

Bungalov evlerin diğer yapılara göre avantajları bu şekilde sıralanır:

 • Bungalov evler ahşap. malzemeden tasarlandığı için maliyeti düşük yapılardır.
 • Doğal malzeme kullanıldığı için dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
 • Ekolojik yönden doğaya uyumlu ve zararsız yapılardır.
 • Sağlıklı oksijen salınımı ile insan sağlığını koruyucu etkiye sahiptir.
 • Fazla yer kaplamadığı için bahçe gibi ortamlara yerleştirilebilir özelliktedir.
 • Hızlı ve kolay bir şekilde inşa edilebilir, bazılarının istenildiği takdirde yeri değişebilir.
 • İster beton üzerine ister toprak üzerine kolayca inşa edilebilir.
 • Bakım ihtiyacı diğer yapılara göre oldukça minimaldir.
 • Doğa ile baş başa, huzurlu bir yaşam alanı oluşturur.

Ahşap bungalov ev modelleri arasından beğendiğiniz evi, iyi bir bungalov ev ustası ve gerekli bungalov ev malzemeleri ile kolayca yaptırabilirsiniz. Dilerseniz taşınabilir hazır ev seçenekleri ile evinizi farklı mekanlarda da kullanma imkanınız olabilir. Bungalov şömineli evler tercih ederek sıcacık ortamlara lüks dokunuşlar yapmak mümkün hale gelir.

Ahşap Ev Yapımı Püf Noktaları

Bungalov Ruhsatı

20 yıllık tecrübemiz ile sadace bungalov yapımında değil her türlü soruna ortak olup çözüm buluyoruz.

Bungalov Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Bungalov evler ahşap malzemeden yapılan küçük yapılar olduğu için evde kullanılacak eşyalar da minimal düzeyde seçilmelidir. İri ve ağır mobilyalar yerine, hafif, taşınması kolay veya katlanabilir eşyalar, bungalov ev özellikleri açısından doğru tercihler olmaktadır. Bu evlerin dekorasyonunda rustik tarz mobilya kullanımı ilgi görmektedir. Rustik tarz, doğadan gelen bu evlerin dekorasyonuna doğal bir etki ile karşılık veren, ahşap veya taş gibi naturel maddelerden yapılan ev eşyalarını simgeler.

Bungalov evlerde kullanılan eşyalar, doğanın ritmine uyum sağlamalıdır. Göreceli olarak teknolojik eşyalardan uzak, daha basit ve sadece ihtiyaca yönelik eşyalar ile donatıldığında huzuru daha derinden hissettiren bu muhteşem evler, yoğun ve karmaşık dünya düzeninden ayrılarak nefes alma ve meditasyon yapma alanlarına dönüştürülebilir.

Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.