Üçgen Ev Fiyatları & Üçgen Ev Modelleri?

Üçgen ev fiyatları ve modelleri son yıllarda dünyada olduğu gibi Türkiye'de de çok konuşulur hale gelmiştir. Herkes tarafından kabul gören üçgen ev mimarisinin en belirgin özelliği şirinlikleridir. Çekici görünümü bu evde keyifli vakit geçirmek olarak kendini gösteriyor. Ahşabın doğal atmosferi, rahatlatıcı konforu ve doğayla uyumu üçgen evlerde çok belirgindir.

7/24 Fiyat Teklifi Al

Kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanmak için hemen arayın, istediğiniz evi biz yapalım.

100% Size Özel Tasarım

Sadece size özel tasarım üçgen ahşap ev yapım hizmeti.Siz hayal edin istediğiniz yere biz yapalım.

20 Yıllık Tecrübe

Üçgen ahşap ev yapımında 20 yıllık tecrübe ile müşterilerimize özel anahtar teslim projeler yapıyoruz.

7/24 Üçgen Ev Yapımı Fiyat Teklifi Al

Üçgen Ev Fiyatları & Üçgen Ev Modelleri?

Üçgen bungalov evler, tatil köylerinin ve kamp alanlarının ayrılmaz bir yapı tipi haline gelmiştir. Genel olarak tek katlı veya iki katlı beşik çatılı ahşap ev projeleri, dağ evleri, bahçe evleri ve hobi evleri olarak da popülerdir. Size ve ailenize masalsı bir hava katan bu özel tasarım evlerde sadeliğin tadına lezzet katarak hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Üçgen ev fiyatlarını ve modellerini incelediğinizde doğa ile uyum kavramının uygun maliyetlerle tamamlandığını göreceksiniz.

Önemli Bilgi : 100% yerli malzemeler ve size özel tasarım anahtar teslim ağaç ev, ahşap villa, ahşap ev, kütük ev, ahşap bungalov ev için 7/24 hemen iletişime geçin fiyat teklifi alın.

Ahşap konsept tatil köyleri, kamp alanları, kafe ve restoran işletmecileri ve aileler için mükemmel üçgen bungalov evler yapan firmalar arasından yer alan Davraz Ahşap ve İnşaat ; size ait projeleri veya kendi mimarlarımıza çizdirdiğimiz size özel projeleri kullanarak anahtar teslim ahşap evler yapar. Bungalov evleriniz ihtiyaç ve beklentilerinize göre özenle tasarlanmaktadır.

Ahşap Üçgen Ev Modelleri

Ahşap Üçgen Ev Maliyeti

Üçgen ahşap ev maliyetini sizin isteklerinize göre hesaplayıp 100% profesyonel işçilik sunuyoruz.

Ahşap Üçgen Ev Modelleri?

Ahşap üçgen ev modelleri gürültü azaltma, düşük ısıtma ve soğutma maliyetleri ve enerji verimliliği gibi avantajları vardır. Doğal bir yaşam sürme isteğiyle, üçgen evler kaliteli ve sağlıklı evlerde yaşama fırsatı sunuyor. Üçgen evler, tüm yıl boyunca yaşamak yada kısa bir süre kalmak için idealdir. Ahşabın pozitif özelliği ile zihnin rahatlatan üçgen ahşap evlerde yaşamak iyi bir fırsattır.

Doğru projelendirilmiş üçgen ahşap ev modelleri çok çeşitli yapılar inşa edilmesine olanak verir. Üçgen ahşap ev proje alanının verimli kullanılması, daha fazla ekonomik, çevresel ve mimari avantajlar sağlar.

Üçgen bungalov ev fiyatları ve modelleri son yıllarda dünyada olduğu gibi ülkemizde de popüler hale gelmiştir. Üçgen bungalov evlerin herkesçe kabul edilen en belirgin özelliği sevimliliğidir. İlgi çeken dış görünüşü adeta bu evde keyifli zamanlar geçmektedir diye kendini dışa vurmaktadır. Ahşabın doğal havası, insanı dinlendiren rahatlığı, doğa ile olan uyumu üçgen evlerde fazlasıyla belirgindir.

Yapması en kolay ev modelleri arasında yer alan üçgen bungalov ev modelleri, kendi başınıza bile tasarlayıp inşa edebileceğiniz ev modelleridir. Küçük boyutlu evler oldukları için hem inşaat hem de kullanım açısından ideal evlerdir. Doğaya tam uyum sağlayan üçgen evlerin yapımında çoğunlukla ahşap malzemeler kullanılmaktadır. Ahşabın yazın serin, kışın ise sıcak tuttuğu bilinmektedir.

Bu sebeple hem yazlık hem de kışlık kullanıma uygundurlar. Yaz kış tatilinizi otel, pansiyon gibi klasik alanlarda geçirmek istemiyorsanız üçgen evleri tercih edebilirsiniz.

Üçgen Ev Projeleri ve Mimarisi?

Üçgen ahşap evlerin sahip olduğu üçgen form, üçgen pencereler ve dekoratif vurgular, modern evlerin görünümünü ve hissini değiştiriyor. Üçgen çatılı ahşap evler, farklı mimari tasarımları ile benzersiz ve şaşırtıcı tasarım trendlerini belirliyor. Üçgen ev mimarisinin geleneksel ve modern ahşap ev tasarımlarında büyük etkisi vardır. Binanın üçgen formu, peyzaj ve veranda dahil edildiğinde kendine özgü tarzı ile etkileyicidir.

İlginç görünümü ile üçgen evler yaratıcılığı ve hayal gücünü teşvik eder ve hayata daha iyimser bakmamızı sağlar. İnsanlar, kendilerine iyimserlik veren, enerjisi yüksek, konforlu, yenilikçi ve modern evlerde yaşamak isterler. Üçgenler güçlü şekillerdir, beşik çatı formu çeşitli kombinasyonlarda mimari tasarımlarla harmanlanabilir. Üçgen unsurlara sahip modern bungalov evler, yeniliği özgür ruhla harmanlıyor ve sıradışı mimari tasarımları ile gerçek birer sanatsal yapı haline geliyorlar.

Üçgen Bungalov Evleri Tercih Etme Nedenleriniz?

Bungalov tipi evler bu hayata karşı çıkmak ve doğa ile iç içe olmak içindir. Tatil beldelerinde ve kamp alanlarında görülen üçgen bungalov evlerin yaygınlaşması, doğanın betonlaşmasını önlemek için oluşturulmuş bir alternatiftir. Betonun dışında nefes alma imkanı sunan üçgen çatılı evlere dağ tipi evler de denilmektedir.  Her zaman ev olarak anılan bungalov evlerin ofis, kafe, restoran veya konaklama merkezi olarak da kullanılabileceğini eklemek isteriz.

  • Ahşap üçgen ev doğada yaşıyormuş hissi verir.
  • Ahşabın kokusu sinir sistemini düzenler ve rahatlatır.
  • Ahşap bungalov ev doğaya olan sevgiyi ve saygıyı artırır.
  • Üçgen ahşap ev depreme dayanıklıdır.
  • Ahşap ev ekonomiktir.
  • Üçgen ev kendini kısa sürede amorti eder.
  • Düzenli olarak bakımı yapılırsa çok uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Üçgen Bungalov Ev Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Üçgen bungalov ev fiyatları planladığınız evin metrekaresine, malzeme kalitesine, yapım süresine ve evin bulunduğu lokasyona göre değişiklik göstermektedir. Teslim süresi çalışan usta sayısına  göre değişen üçgen bungalov evler, kendilerine farklı bir yaşam tarzı ve alan arayan özgür ruhlar için idealdir. Dağların, ormanların ve derelerin kenarlarına  doğa ile iç içe konforlu bir şekilde konumlandırılan üçgen bungalov evler, minimalize edilmiş bir yaşam tarzını anlatıyor. Artık kullanılmayan alanlara, boş salonlara veya yığılmış eşyalara ihtiyaç yok.

Üçgen Evler Ne Kadar Sürede Yapılır?

Bungalov tipi ev modelinin tipik özelliği sayılan ahşap verandası ile hayatı içeride değil dışarıda, ağaçların altında, doğanın içindeymiş gibi yaşamaktır. Aydınlık ve havadar odaları ile kolay ısınma sağlayan üçgen bungalov ev fiyatları bütçenizi yormayacak şekildedir. Davraz Ahşap ve İnşaat olarak söz konusu üçgen bungalov evinizi istediğiniz arsanın içinde sizin belirlediğiniz ölçülerde mümkün olan en kısa sürede inşa ediyoruz.

Üçgen Bungalov Ev Fiyatları

Üçgen Bungalov Ev Yapımı

Ahşap ev yapımında ki  20 yıllık tecrübe ile Türkiye’nin her yerinde anahtar teslim projeler yapıyoruz. Siz hayal edin biz istediğiniz ahşap üçgen evi istediğiniz yere yapalım.

Üçgen Bungalov Ev Fiyatları?

Oldukça dayanıklı olan üçgen bungalov ev fiyatları da yapımında kullanılan malzemelere göre artıp azalabilir. Kullanım açısından oldukça işlevsel olan ve çeşitli renklerde tasarlanabilen bu evlerin en bilinen özellikleri arasında büyük ahşap verandalara sahip olmaları gelmektedir. Mini balkonları da bir buçuk katlı ve iki katlı modellerde bulabilirsiniz.

Hem Avrupa’da hem de Türkiye’de her geçen gün popülaritesi artan bungalov üçgen evler fiyat açısından en uygun fiyatlı evler arasında yer almaktadır. Ahşap üçgen evler oldukça şık ve kullanışlı olarak projelendirilip genel olarak doğa ile iç içe bir arsaya yapılırlar.

Genellikle tek katlı olarak tasarlanan evler, istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda çift katlı olarak da tasarlanabilmektedir. Üst katlarda yatak odaları bulunan bir buçuk katlı modeller de bulunmaktadır. Çok eski çağlardan beri kullanılan ve herkesin hayranlıkla sahip olmak istediği modeller arasında yer alan üçgen evler fiyat olarak uygun maliyetlidir.

Bu ev modellerinin fiyatları yapıldıkları malzemeye göre değişiklik göstermekte olup üçgen ahşap ev yapan firmalar arasında farklı fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bungalov evlerde kışın yağmur, kar gibi doğal yağışlardan korunmaları için sarkıtlar bulunmaktadır.

Bu evlerde yazın serin, kışın ise sıcak bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Yapımında daha doğal malzemelerin kullanıldığı bungalov ev modelleri oldukça ekonomik modellerdir. Her bütçeye uygun alternatifleri olan ve çevreye ekolojik olarak uygun modellerdir.

Ahşap Üçgen Ev İçin En İyi Fikirler

Üçgen Bungalov Ev Yapan Firma

Davraz ahşap olarak 20 yıllık tecrübe ile üçgen bungalov ev yapan firmalar arasındayız.

Ahşap Üçgen Ev İçin En İyi Fikirler?

Üçgen mimari yapıların en önemli özelliği çatı tasarımı ve uygulaması gerektirmemeleri, dolayısıyla yapım işlemlerinin geleneksel şekilli evlere göre çok daha pratik olmasıdır. Üçgen evlerin çok yaygın olmamasının nedeni bu yapının büyük metrekarelere uygun olmamasıdır. Ancak küçük bir ev yapmayı planlıyorsanız, üçgen ev modelleri, pratik ve hızlı yapım süreçleri kadar sıcak ve sıra dışı görünümleri ile en ideal seçeneklerden biridir.

Ahşap duvar, doğal katmanları sayesinde nemi emmeyecek bir filtre sistemine sahiptir. Ahşap üçgen evlerde yaşayan insanlar fizyolojik ve psikolojik olarak kendilerini çok daha iyi hissederler.

Betonarme evlerde nem oranındaki yoğunluktan dolayı romatizma, astım, böbrek hastalıkları ve dolaşım bozuklukları yaşanmaktadır. Ahşap üçgen evlerin ise bu hastalıklar üzerinde olumlu etkileri olduğu tıbbi olarak kanıtlanmıştır.

Tünel kalıp tekniği ile yapılan betonarme duvarlarda bulunan çift kat tel örgüden geçmeye zorlanan 220 volt elektrik taşıyan tellerden manyetik alan oluşturulmaktadır. Bu nedenle zihinsel ve fiziksel sağlığımız risk altındadır. Aşırı stresin nedenlerinden biri de vücudumuzdan geçen bu manyetik alandır.

Üçgen Ev Fiyatları Üçgen Ev Modelleri

Üçgen Ev Modelleri

100% size özel ahşap üçgen tarzı ev modelini istediğiniz yere uygun fiyat garantisi ile yapıyoruz.

Ahşap Evler ve Betonarme Evler Arası Fiyat Farkı?

Ahşap evler ve betonarme evler arasındaki fiyatlar arasında maliyet farkı vardır. Günümüzde bir daire satın almak için gereken fiyat göz önünde bulundurursak ahşap ev almak daha kolaydır.

Bu evlerin fiyatları betonarme ev fiyatlarına oranla daha uygundur. Alınabilecek bir daire fiyatına iki katlı ahşap bir villa sahibi olunabilir. Diğer sistemlere göre daha az bir fiyata ev sahibi olunabilir.

Bu durum akıllarda ahşap ev almanın daha mantıklı olduğunu uyandırır. Güvenle ve sağlıkla yaşanabilecek evler ahşap evlerdir.

Geçmişten günümüze kadar gelebilen ahşap evlerin olduğunu herkes bilmektedir. Bu sebeple bu evler uzun ömürlü, sağlam ve dayanıklıdırlar. Gerekli bakımları yapıldığı sürece bu evler de çok uzun yıllar yaşayabilirsiniz.

Ahşap evler farklı mimari tasarımlara olanak sağlar. Ahşabın çok yönlü ve estetik bir malzeme olması ile farklı mimari çözümlere izin verir.

Önemli Bilgi: Ailenizin ihtiyaçlarına göre seçim yapabileceğiniz küçük ve büyük birçok farklı model vardır. Üçgen bungalov ev, katlı ahşap, verandalı, modern, geleneksel ya da lüks ahşap ev projeleri gibi seçebileceğiniz modeller vardır.

 

Standart bir modele razı olmak zorunda değilsiniz. Bütün yıl yaşayabileceğiniz veya yazlık için dubleks ya da tek katlı yaptırabilirsiniz. Projelere veranda, havuz, bahçe, teras, gibi birçok mimari özellik eklemek mümkündür.1.5 katlı loft ev, ahşap dağ evi veya ahşap kamp evi yaptırabilirsiniz.

 

Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.