sapanca bungalov ev

7/24 Fiyat Teklifi Al

Kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanmak için hemen arayın, istediğiniz evi biz yapalım.

100% Size Özel Tasarım

Sadece size özel tasarım bungalov ev hizmeti.Siz hayal edin istediğiniz yere biz yapalım.

20 Yıllık Tecrübe

Bungalov ev yapımında 20 yıllık tecrübe ile müşterilerimize özel anahtar teslim projeler yapıyoruz.

Davraz Ahşap ve İnşaat Fiyat Teklifi Al

sapanca bungalov ev

Davraz Ahşap ve İnşaat firması olarak yaratıcılığın sınırının olmadığına inanıp “Hayallerinizi Serbest Bırakın” sloganı ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Firmamızın temel amacı insanların hayallerini hayata geçirmek için ahşap ve inşaat sektöründe her türlü hizmeti vermektir.

2001 yılında İstanbul’da hizmete başlayan firmamız ayrım yapmaksızın Türkiyenin her yerinde çeşitli alanlarda hizmetleri olmuştur.Bu anlamda 20 yıllık tecrübeye 3000+ müşteri, 8000+ proje, 65 şehir sığdırmıştır.

Davraz Ahşap ve İnşaat kurulduğu günden bugüne, üstlendiği projeleri titizlikle yürütüp tamamlamış, tasarımlarıyla işlevsel çözümler ortaya çıkarmış bir ahşap ve inşaat firmasıdır.

Sapanca Ahşap Ev Yapımı?

Sapanca Ahşap Ev Yapımı?

Sapanca ahşap ev yapımı firması olarak istediğiniz arsaya 100% size özel bungalov ev yapıyoruz. Hayallerinizi serbest bırakın sloganı ile Sapanca ahşap ev yapımı firması olarak Türkiye’nin her yerine 20 yıllık tecrübe ile bungalov ev yapıyoruz. Siz hayal edin istediğiniz arsaya biz bungalov ev yapalım.

Sapanca Bungalov Ev Yapımı?

Sapanca Bungalov Ev Yapımı?

Sapanca bungalov ev yapımı firması olarak istediğiniz arsaya 100% size özel bungalov ev yapıyoruz. Hayallerinizi serbest bırakın sloganı ile Sapanca bungalov ev yapımı firması olarak Türkiye’nin her yerine 20 yıllık tecrübe ile bungalov ev yapıyoruz. Siz hayal edin istediğiniz arsaya biz bungalov ev yapalım.

Sık Sorulan Sorular (SSS)

Bungalov Ev Yapımı Aşamaları Nelerdir?

Bungalov ev yapımına ilk olarak zeminden yani temelden başlanır. Yalıtım ve izolasyon için evin topraktan belirli bir miktar yükseklikte olması gerekmektedir. Bunun için öncelikle evin oturacağı zemine ayaklar dikilir. Ayakların toprak da kalan kısmına beton pabuçlar konursa ağırlık daha geniş bir alana yayılacak ve toprağa batma gibi sorunlar olmayacaktır.

Ağaç ev yapmak için hangi ağaç türleri kullanılabilir?

Ağaç ev yapımında genellikle güçlü ve dayanıklı ağaç türleri tercih edilir. Bunlar arasında meşe, sedir, çam gibi ağaçlar yer alır. Bu ağaçlar, yapıyı destekleyebilmek ve dış etkilere karşı dayanıklılık sağlamak için uygun seçeneklerdir.

Bungalov Ev Maliyeti Nasıl Hesaplanır?

Bungalov ev maliyeti kullanılan malzemeye göre değişiyor. Farklı ağaç türlerinden yapılabilen ahşap bungalovların bu nitelikleri fiyatlara yansıyor. Ülkemizde genellikle bungalov evlerin fiyatları 2021 yılı için  metrekare başına 2000 TL  ila 5000 TL arasında değişiyor. Buna göre, 40 metrekare bir bungalov 80 bin ila 200 bin TL arasında hesaplanıyor.

Bungalov Ev Maliyeti Ne Kadar?

Son yıllarda giderek popülerleşen bungalov evler yapım kolaylığı ile de öne çıkıyor. Geleneksel yapılara nazaran daha uygun fiyatlı olan ahşap bungalov ev maliyetini yazımızın devamından tespit edebilirsiniz…

Ahşap Bungalov Ev Yaptırma Maliyeti?

Doğanın içinde konaklama deneyimi yaşamak isteyenler, şehir hayatının gürültüsünden kaçarak yakın bir noktada hafta sonu keyfi tatmayı planlayanlar bungalov yaptırmak ile ilgileniyor. Hem çocuklu ailelerin, hem çocuksuz evli çiftlerin ya da bekarların ilgisini çeken bungalov yapılar, samimi bir atmosfer sunuyor.

Ahşap Evlerin Bakımı Nasıl Yapılır?

Ahşap sağlıklı, dayanıklı ve doğal bir malzemedir. Düzenli bakım yapılırsa uzun ömürlü olabilir. Bungalov evlerin profesyonel yardım alarak düzenli kontrol edilmeleri ve bakım yapılmaları önemlidir. 

Ahşap üzerinde oluşan küf ve toz katmanları sağlık açısından sorun yaratabileceği için yıllık bakımla mantar, böcek ve bu tür oluşumlardan arındırılmalıdır. Ayrıca özel boyalar ve malzemelerle koruma altına alınan ahşap bungalov evlerin dayanıklılığı artmaktadır.

Bungalov Ev Yapan Firmaları Nasıl Bulurum?

Bungalov evlerin yapım maliyeti  diğer yapılara göre çok daha düşüktür ayrıca diğer yapılara göre uzun ömürlü olan yapılardır. Sağlıklı, yapımı kolay, pratik, uzun ömürlü ve maliyeti düşük üçgen bungalov yapıları ister kiralayabilir isterseniz siz de inşa edebilirsiniz. İmar projesi istemeyen binalar için yapım aşamaların çok külfetli olmamakta bu da tatil mekanı olarak bu evlerin yapımını kolaylaştırmaktadır.

Bungalov Ev Modelleri ve Planları Nelerdir?

Üçgen bungalov ev modelleri son yılların en gözde mekanlarıdır. Dağlarda, ormanlarda, kıyılarda rahatlıkla konumlandırılabilmekte, alternatif tatil imkânı ve tatil mekânı arayanlar için ilk tercih olmaktadır. İlk dikkat çeken yanları, üçgen yapıları ve ahşabın bütün doğallığını, estetiğini ve kalitesini ortaya koymak olan bungalov evler, aydınlık ve havadar iç hacimleri ile ilgi çekmeyi başarmaktadır.

Ahşap Bungalov Ev Yapımı Püf Noktaları?

Çeşitli ağaç türlerinden üretilen ahşap bungalovlarda dikkat ettiğimiz özelliklerin başında bungalovun imalatı için kullanılan ağaçların kalitesi gelmektedir. Olgunlaşmamış genç ağaçlardan yapılan bungalovlar ilerleyen yıllarda anormal bir şekilde dayanıklılığını kaybederek çökme yapabilmektedir. Yaşlı ağaçların gövde yapısı gelişim evresini tamamladığından  uzun yıllar kullanılmaya elverişlidir. Bu sebeple Davraz Ahşap firmamız ahşap bungalov ev yapımında kullandığı ağaçları, olgun ve kaliteli ağaç türlerine sahip ülkelerden ithal etmektedir.

Bungalov Ev Ruhsatı Nasıl Alınır?

Taşınmaz zemininin tesviye edilmesi, etrafının duvarla çevrilmesi ve tekerlekli yazıhane konulması “yapı” tabiri içine girmektedir ve ruhsata tabidir. Prefabrik yapılar, yapı tanımına girmektedirler. İmar mevzuatında prefabrik yapılar için ayrıca bir istisna getirilmediği için, prefabrik yapılar için de ruhsat alınması gerekir. Tel örgü, yapı kapsamına girmemektedir, bu nedenle ruhsata tabi değildir.Konteyner evlerin temeli olmaz ve düz bir beton üzerine bırakılır.

  • Prefabrik evler için ruhsat zorunludur.
  • Konteyner evler için ruhsat gerekir.
  • Bungalov ağaç evlere de ruhsat gerekir.
  • Mobil evler karayolu standartlarına göre tasarlayıp projelendirip trafikten ruhsat alıp ayrı bir plaka çıkarsa belediyeden ruhsata gerekmez.

Ağaç evler ne kadar dayanıklıdır?

İyi bir şekilde yapıldığında ve düzenli bakım yapıldığında, ağaç evler oldukça dayanıklı olabilir. Doğru malzemelerin ve yapı tekniklerinin kullanılmasıyla ağaç evler yıllarca kullanılabilir. Ancak, ağaçlar doğal bir malzeme olduğu için zamanla doğal çürüme ve bozulma süreçlerine tabi tutulurlar. Bu nedenle, düzenli bakım ve kontrollerin yapılması önemlidir.

Kütük Ev Fiyatları Ne Kadar?

Kütük ev fiyatlarıkütük ev yapımı ve özellikleri, kütük ahşap ev avantajları bir araya geldiğinde insanlık için ne kadar büyük bir fırsat sağladığı görülecektir. Günümüz yaşam koşullarında oldukça sağlıksız bir yaşam süren insanlar, bu durumun en büyük nedenlerinden biri olarak somut yaşamı görmektedirler. Hava kirliliği, stres ve yoğunluğun getirdiği bu sağlıksız durum, bazı küçük değişikliklerle önlenebilir.

Üçgen Evlerin Adı Nedir?

Üçgen mimariya sahip üçgen evlerin en önemli özelliği çatı tasarımı ve uygulaması gerektirmemeleri, dolayısıyla yapım işlemlerinin geleneksel şekilli evlere göre çok daha pratik olmasıdır. Üçgen evlerin çok yaygın olmamasının nedeni bu yapının büyük metrekarelere uygun olmamasıdır. Ancak küçük bir ev yapmayı planlıyorsanız, üçgen ev modelleri, pratik ve hızlı yapım süreçleri kadar sıcak ve sıra dışı görünümleri ile en ideal seçeneklerden biridir.

Ağaç evler güvenli midir?

Ağaç evler, doğru şekilde inşa edildiğinde ve güvenlik önlemleri alındığında güvenli olabilir. İnşaat aşamasında mühendislik hesaplamaları ve güvenlik standartlarına uyulması önemlidir. Ayrıca, yapı düzenli olarak kontrol edilmeli ve bakımı yapılmalıdır. Güvenlik açısından, güvenli merdivenler, güçlü platformlar ve güvenlik korkulukları gibi unsurların kullanılması gerekmektedir.

Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.